«Доброго здоров’я!» – так вітаються українці, а коли прощаються, кажуть «Бувайте здорові!» , тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються, скільки сенсу закладено у цих словах.
Незабаром, 7 квітня, весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Сьогодні соціальний педагог школи Оксана БЕБЕШКО провела з вихованцями 6/а класу просвітницький захід “Здоровим бути модно!”.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/433120906_1890490674704396_9111250815102776763_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420201723_1890490668037730_100421646384453776_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420253209_1890490671371063_6410895955257576493_n-768x1024.jpg)