• 23.06.2024 13:31

МЕТОДИЧНІ ОБ”ЄДНАННЯ

Методичне об”єднання класоводів та вихователів початкової ланки

27 березня 2024 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів та вихователів початкових класів. Педагоги обмінювалися досвідом з використання формувального оцінювання, раціонального розподілу часу під час самопідготовки та формування інформаційно-цифрової компетентності учнів. Засідання пройшло в дружній та невимушеній атмосфері.

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів

Методичне обєднання зазвичай орієнтоване на обмін дсвідом та навчанням фахівців у сфері збереження та використання сучасних технологій. 27 березня 2024 року у нашій школі відбулося методичне об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів за темою “Здоровязберігаючі технології в системі роботи педагогів як один з методів реалізації виховання ціннісного ставлення до себе”. МО пройшло у цікавій ігровій формі, де педагоги обмінювалися досвідом роботи з використанням ігор, вправ та руханок за даною темою.

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів

Справжній учитель-найкращий, найвірніший друг батьків…

Почувати себе вчителем означає почувати себе другом батьківського дому.

А. Дісгервег

Під таким гаслом 4 січня 2024 року проведено засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів за темою “Партнерство педагогів з батьками: формуємо ключові компетентності дитини разом”. Педагоги обмінювались цікавими формами та методами роботи, дидактичними матеріалами, новинками літератури з даної теми, ознайомились з інтерактивною грою “Kahoot” та розглянули питання ефективного планування надавачами освіти діяльності на ІІ семестр 2023-2024н.р.

Методичне об”єднання класоводів та вихователів початкової ланки

3 січня 2024 року відбулося засідання методичного об”єднання класоводів та вихователів початкової ланки за темою “Формування предметних та ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах реформування освіти”.

В цікавій формі пройшло обговорення кращих практик із застосування медіаосвітніх технологій, з використання ігор та сторітелінгу в розвитку пізнавальної активності дитини та спільної роботи для вдосконалення освітнього процесу.

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів

«Якщо буде світло в душі, буде краса в людини.

Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі.

Якщо є гармонія в домі, буде порядок в нації.

Якщо є порядок в нації, буде мир у світі»

Під таким гаслом 31 жовтня 2023 року проведено засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів на тему: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді у сучасному освітньому просторі України». Під час роботи методоб’єднання використовувались такі форми роботи: педагогічний діалог, творча лабораторія та естафета педагогічних ідей «Навчаючи інших – навчаюся сам». Педагоги обмінювались досвідом роботи з використання дидактичних ігор та вправ, інтерактивних вправ, а саме: learningapps.org.

Отримуємо нові знання та ділимося досвідом

У період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

Тому 30 жовтня було проведено методоб’єднання вчителів та вихователів початкових класів на тему «Національно-патріотичне виховання молодших школярів та формування в них громадянської позиції». Педагоги обмінювались цікавими формами та методами роботи, дидактичними матеріалами та новинками літератури з даної теми. Було наголошено на необхідності залучення молодших школярів та їх сімей до акцій «Зігрій солдата», “Сітку плетемо – життя герою збережемо”, «Ворогам – кришка» та інших. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників школи, які віддали своє життя, захищаючи Україну.