• 23.06.2024 13:48

Кабінет практичного психолога

  • Домівка
  • Кабінет практичного психолога

Гевельчук Марина Григорівна – практичний психолог, відповідальна особа з питань запобігання та протидії булінгу.

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях мудрість».

Педагогічне кредо: «Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Гевельчук Марина Григорівна 06.04.1989 р.н. має повну вищу освіту «Спеціаліст». Закінчила Уманський педагогічний університет ім. П.Тичини у червні 2011 р. Спеціальність: «Початкове навчання. Практична психологія». Кваліфікація: вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти. Педагогічний стаж 12 років. У 2011 р. прийнята у Ситковецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат на посаду практичного психолога, з 2013 р. переведена на посаду – соціального педагога, а з 2021  р . працює практичним психологом.  Фахові курси підвищення кваліфікації пройшла у березні 2022 р. Авторські, тематичні курси пройшла у березні 2023 р., у січні 2024 р.

Посилання на електронне портфоліо:https://sites.google.com/d/1PCLTPjG24YM5NIAJPJvnz6f2h5L7VcEQ/p/1y9zbTba0KL2o1CYZWBd1-hTSTXVyaBbP/edit 

Сьогодні, 4 травня, відзначається Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням). Цей день є світовим об’єднанням у боротьбі проти булінгу в школах, на дитячих майданчиках та в соціальних мережах.

Булінг – це розповсюджена проблема сучасного суспільства, яка найгостріше проявляється в освітньому середовищі. Протидія булінгу є важливим завданням, і цей день нагадує нам про необхідність об’єднатися та захистити невід’ємні права дітей.

     З цієї нагоди практичний психолог- Марина ГЕВЕЛЬЧУК та соціальний педагог – Оксана БЕБЕШКО провели з учнями 7-10 класів інформаційну гру «БУЛІНГОЗНАВСТВО».    Нехай цей день стане нагадуванням про важливість безпечного та підтримуючого середовища для всіх дітей, де вони можуть вільно рости, навчатися та розвиватися.

День спонтанного прояву доброти

17 лютого- День спонтанного прояву доброти. Цей день присвячений тому, щоб висловити свою доброту та вдячність оточуючим, побачити тих, хто цього потребує, а також прищепити доброту дітям, щоб майбутнє було добрішим. Практичний психолог ГЕВЕЛЬЧУК Марина з учнями початкових класів провела пізнавальний захід «Смайл добра».

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

6 лютого 2024 р. у світі відзначається День безпечного інтернету. Цей день є чудовою нагодою нагадати учням про правила безпеки в інтернеті та наскільки важливо є зберігати особисті дані в безпеці. З цієї нагоди практичний психолог Гевельчук М.Г. з учнями 4 класу переглянули цікаву та повчальну казку  «Марійка та Небезпечний Інтернет», з учнями 5 класу пограли в просвітницьку гру «Безпечний і небезпечний інтернет» , з десятикласниками провела інформаційну годину «Світ віртуальний, лихо реальне».

16 днів проти насильства

У нашій  школі стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада по 9 грудня. Метою акції є  привернення уваги суспільства до проблеми подолання  насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» продовжується.

   Практичний психолог – Марина ГЕВЕЛЬЧУК протягом тижня  проводила просвітницькі заняття:  з учнями 1-4 класів переглянули та обговорили мультфільми, створених МБО “Служба порятунку дітей”, з учнями 6-х класів – тренінгове заняття  «СТОП насильству!,  з учнями 9 класу -тренінгове заняття «Насилля в родині – завжди дитяча біда», з 10-ми класами провела лекцію «Невидимі рани» та  створили спільний проект «СТОП НАСИЛЬСТВУ!».    

 

                                                                                    

    Впевнені  разом ми створюємо безпечне середовище для кожного. Віримо, що розуміння може стати потужним інструментом у боротьбі з насильством.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З 11 по 16 грудня у нашій школі розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою якого є підвищення рівня правової культури учнів.

Практичний психолог  – Марина ГЕВЕЛЬЧУК провела психологічну-гру з героями казок «Права свої знай, та про обов’язки не забувай»  з учнями 2 клас,  заняття «Подорож до країни «Права»» з учнями 5 класу.

Тиждень  «ПРАВА» продовжується, тому сьогодні практичний психолог Марина ГЕВЕЛЬЧУК разом з учнями 3 класу поринули у казкову подорож до країни «Права».

ЧЕРВОНА СТРІЧКА – ПРОМОВИСТИЙ СИМВОЛ

  Сьогодні у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, практичний психолог  Марина ГЕВЕЛЬЧУК провела з учнями школи акцію «Червона стрічка – промовистий символ». Мета акції –  підвищення свідомості, розуміння та підтримки в боротьбі із ВІЛ/СНІДом.

ПАМ”ЯТАЙТЕ: ЛЮДИНА -НЕ ТОВАР!

  18 жовтня –  Європейський день протидії торгівлі людьми. Практичний психолог – Марина ГЕВЕЛЬЧУК провела тематичні заходи з учнями 6-10 класів:  просвітницьке заняття  “Скажи «НІ” “сучасному рабству!”,  інформаційно-просвітницьку гру “Ліза та її друзі подорожують світом”,  заняття “Торгівля людьми, як не стати жертвою”.   

 У ході занять практичний психолог вкотре нагадала дітям про те, що торгівля людьми є сучасною формою рабства, глобальним злочинним бізнесом, що порушує права людини. Жертвами торгівлі людьми можуть стати як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.

#ПротиБулінгу #БезБулінгу

#ТижденьПротидіїБулінгу

  Кожен має поважати один одного, адже ми – одна сім’я!

  З 25.09 по 29.09.2023 р. у нашій школі був проведений  Всеукраїнський тиждень протидії булінгу під гаслом «Всі різні, всі рівні».

   Рухаймося вперед разом, і ми впевнені, що не допустимо булінгу до нашої школи.

#ПротиБулінгу #БезБулінгу #ШколаСильних