Сьогодні у школі було справжнє кулінарне свято! Наші маленькі кулінарні майстри взяли участь у майстер-класі з приготування улюблених українських страв – ґодзі, дерунів, вінегрету, ароматного узвару!
Під керівництвом учительки СПО Ірини Володимирівни Назаренко діти вивчали секрети традиційної ситковецької страви- ґодзі, а також удосконалювали свої вміння у приготуванні інших смачних страв. Вихованці вчилися правильно різати овочі, вчасно додавати спеції для створення неперевершеного смаку.
Після гарячої клопіткої роботи всі разом насолоджувалися результатами спільної праці. А найголовніше – всі зрозуміли, як важливо об’єднуватися та працювати разом, щоб створити щось дійсно особливе!
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/420174562_1866584050428392_6323752719862186441_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417432259_1866584053761725_2943097570084093951_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417439026_1866583960428401_1861790418574656200_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/418170676_1866583957095068_6326070708996646861_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417553054_1866583947095069_4239824196408846502_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/419742927_1866583860428411_2808721580166277360_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417458474_1866583847095079_8026253602851144049_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417444930_1866583827095081_7995662477086485952_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417424610_1866583750428422_5656094750526742454_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417432961_1866583757095088_373342100115554954_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417514184_1866583740428423_4975382644175259606_n-768x1024.jpg)