Вихідні, які минули, пройшли для наших вихованців швидко і цікаво. Багато корисного ми встигли зробити: старшокласники взяли участь у благодійному концерті на підтримку ЗСУ, учні середніх класів плели маскувальну сітку. _Вихованці 2 і 3 виховних груп із вихователями Вознюк В.М. та Крамаренко Н.В. креативно відзначили День синички. У неділю діти весело провели час під час «Веселих стартів», які організувала вихователька Кучер Д.В. А ще у нас була розважальна дискотека виключно з українськомовними піснями. Бо це – наш свідомий вибір!_
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398622104_1806750299745101_1247460637959484227_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398586252_1806751113078353_6104461374954727010_n-1-1024x769.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398612702_1806751063078358_2666818431078975653_n-1-1024x771.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398588564_1806750996411698_4725821098487251349_n-1-1024x771.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398626755_1806750809745050_6267147128344779618_n-1-769x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398577858_1806750296411768_1161836612855867723_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398586025_1806750293078435_4793244965434235407_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398587575_1806750289745102_2584736799308245494_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398622104_1806750299745101_1247460637959484227_n-1024x766.jpg)