Сьогодні у Всесвітній день боротьби зі СНІДом практичний психолог Марина ГЕВЕЛЬЧУК провела з учнями школи акцію «Червона стрічка – промовистий символ». Мета акції – підвищення свідомості, розуміння та підтримки в боротьбі із ВІЛ/СНІДом.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407421265_1816404908779640_2710715196387522848_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407373527_1816404802112984_194315118404839014_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407379458_1816404778779653_525248463079534861_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407417442_1816404782112986_4677283793026658476_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407408257_1816404632113001_1043302487746269053_n-1-1024x712.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407396469_1816404628779668_369507641800459821_n-1-1024x660.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407384491_1816404605446337_6453297741563586532_n-1-1024x816.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/407454656_1816404662112998_7068589699986059989_n-1-1024x768.jpg)
Комунальний заклад "Ситковецька спеціальна школа"
Вінницької обласної Ради
Сьогодні у Всесвітній день боротьби зі СНІДом практичний психолог Марина ГЕВЕЛЬЧУК провела з учнями школи акцію «Червона стрічка – промовистий символ». Мета акції – підвищення свідомості, розуміння та підтримки в боротьбі із ВІЛ/СНІДом.