Сьогодні у нашій школі ми відзначали найсмачніше свято – Свято Гарбузової Каші, яке для нас підготували учні 5 класу разом зі своїми педагогами Вознюк В.М., Войтенко Т.В., Цибуляком С.В. Чудовою акторською грою дітей та дорослих, цікавими розповідями, сценками, танцями, пісеньками, веселими конкурсами запам’ятається усім глядачам цей захід. А ще – горою пиріжків з гарбузом та запахом смаженої гарбузової каші, який заполонив усю школу.
Тож запрошуємо і вас, друзі, долучатись до українських традицій, до народної кухні і готувати страви з гарбуза. Бо ще наші предки казали: «Хто їсть кашу гарбузову, буде сильним і здоровим!».
#СвятоГарбузовоїКаші#СмачніТрадиції#ШкільнеСмаколики“
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406643342_1815896592163805_6504815357046322962_n-1-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406635223_1815897225497075_2451346571056925970_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406649081_1815897162163748_7583600395027831186_n-1-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406638490_1815897055497092_2403604672346497840_n-1-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406661202_1815897025497095_427360210665044930_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406565496_1815897002163764_5513234193689913735_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406649101_1815896958830435_3259535241737756953_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406550074_1815896908830440_4196791316488293699_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406605570_1815896892163775_2159562685962705530_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406639693_1815896848830446_6849457909734340607_n-1-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406649070_1815896802163784_7952301199420982516_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406653499_1815896785497119_1561071637586146126_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406555993_1815896715497126_3922166448617579959_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406648692_1815896678830463_7445060029230040404_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406648108_1815896668830464_9184971794420112530_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406651875_1815896588830472_3003870358853764624_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406640809_1815896585497139_6909449163958068416_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/406643342_1815896592163805_6504815357046322962_n-2-1024x766.jpg)