Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави! Слава і вдячність усім захисникам і захисницям України!
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403722401_1811094872643977_5124140808495269405_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403720374_1811094869310644_6598631947300028877_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403828856_1811094845977313_4970556506768331582_n-1024x769.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403707141_1811094749310656_7077957823149050926_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403710983_1811094752643989_2005215489586091997_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403723330_1811094722643992_2305084786449211012_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713134_1811094645977333_6208574101332108692_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403706529_1811094642644000_4039513998088579296_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403714393_1811094622644002_6915229318709120463_n-769x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403735672_1811094549310676_8034350685516395672_n-769x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403732044_1811094532644011_4469821261390426153_n-1024x769.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403723327_1811094529310678_2708482829976291290_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403710746_1811094449310686_8074862588307431730_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403714079_1811094455977352_6056416253895197616_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713181_1811094452644019_2852271376156977432_n-1024x766.jpg)
Комунальний заклад "Ситковецька спеціальна школа"
Вінницької обласної Ради
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави! Слава і вдячність усім захисникам і захисницям України!