Добрий день! Ми з України!
Сьогодні ці слова звучать як мантра по всьому світі.
Українці сьогодні відстоюють честь усієї Європи. Всього цивілізованого світу. Тож і День пам’яті та примирення набуває для нас особливого змісту. Завдяки Указу Президента, що виданий у 2015 році, Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення.
Символом цього свята стала квітка червоного маку.
І була перемога тоді. І буде перемога тепер. Бо прийшов час, коли один каже “Слава Україні!”, а мільйони відповідають “Героям слава!”
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/441966237_1911270205959776_4915406364533820095_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438163248_1911270189293111_359167495788142147_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438161824_1911270115959785_2328211047444150346_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/441196242_1911269679293162_8076292203205161476_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438145009_1911270099293120_7026764678839895371_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438174798_1911270082626455_4425483251335763918_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172476_1911270019293128_3184616659296538349_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/440413893_1911269649293165_1117897913454820988_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/441950698_1911269999293130_7335878120189587492_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438128024_1911269982626465_8855336749772339162_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/441950656_1911269912626472_2955000427933201575_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438171246_1911269895959807_2935137704187702891_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172703_1911269762626487_5007906617306697264_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/440850579_1911269765959820_2251983870593235203_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/440440363_1911269632626500_2674511926151802136_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/440440193_1911269662626497_8408521368628171797_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/441166884_1911269609293169_5880035802040973858_n-1024x768.jpg)