В школі продовжується тиждень фізкультури і спорту. Наші учні початкових класів на чолі із своїми класоводами Оленою Мандролько, Іриною Цурик, Наталією Сніцаренко, Надією Чернецькою, долучились до спортивних змагань і отримали безліч емоцій та позитивних вражень від веселих стартів “Клич друзів – граймо разом!” . Під час спортивних конкурсів діти розвивають рухливість, фізичні уміння та навички, зміцнюють здоров’я, виховують любов до фізкультури.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420233235_1889882181431912_2840348526672607579_n-715x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420320515_1889882111431919_2187947599938130270_n-1024x655.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420198370_1889882094765254_3218159062767718326_n-1024x497.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420530628_1889882091431921_6128112027371471074_n-621x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420233607_1889881968098600_450603233707045698_n-600x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420243034_1889881944765269_7017361505579805219_n-605x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/419327389_1889881861431944_1344191036329886422_n-578x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420319512_1889881858098611_1581126504612326968_n-700x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/419737013_1889881854765278_529400861875356213_n-729x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420243742_1889881754765288_6244836356672275123_n-1024x511.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420168146_1889881761431954_2914808870272652251_n-1024x689.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/420190118_1889881758098621_7378328279037842322_n-1024x988.jpg)