Сьогодні минає 10 років подіям, що відбувалися на Майдані. Для історії десятиліття – лише мить, а для багатьох наших учнів та педагогів – це пережиті болючі сторінки власного життя. У пам’ять про всіх загиблих на українському Майдані заради нашого майбутнього у всіх виховних групах було проведено тематичні виховні години.
Герої Майдану житимуть вічно, поки в наших серцях житиме пам’ять про них. Пам’ятаємо про наших героїв та мріємо про мир у вільній незалежній Україні!
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417502200_1864967417256722_7513686320721524702_n.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417553351_1864955283924602_7025927852119312980_n-1024x769.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/419067128_1864955207257943_4300651387887721423_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417470294_1864955180591279_6527343377796105481_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417459953_1864955123924618_7591738679700553174_n-769x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/419327343_1864955100591287_2170196323179895824_n-1024x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417683071_1864955043924626_5451342988585838705_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417433657_1864955023924628_5308339646443711566_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417695505_1864955010591296_296249634220824605_n-769x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/418189380_1864954943924636_8135529552933951705_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417413209_1864954940591303_4210575440206665229_n-1024x769.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417452775_1864954930591304_5007852278949898378_n-768x1024.jpg)