6 лютого 2024 р. у світі відзначається День безпечного інтернету. Цей день є чудовою нагодою нагадати учням про правила безпеки в інтернеті та наскільки важливим є збереження особистих даних в безпеці. З цієї нагоди практичний психолог Гевельчук М.Г. організувала з вихованцями цікаві просвітницькі заняття: учні 4 класу переглянули та обговорили повчальну казку «Марійка та Небезпечний Інтернет», учні 5 класу пограли в просвітницьку гру «Безпечний і небезпечний інтернет» , десятикласники взяли участь у інформаційній годині «Світ віртуальний, лихо реальне».
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426303216_1856427814777349_6314779636955706277_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426284376_1856428034777327_3496029916739322213_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426302760_1856428018110662_289594709482958523_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426274399_1856427994777331_8469589016408834554_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425766977_1856427961444001_554041058926596665_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/425952420_1856427914777339_5191359732575376218_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426269598_1856427858110678_7642594277651345443_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426303216_1856427814777349_6314779636955706277_n-1024x768.jpg)