Дитина, яка нічим не заявляє про свою індивідуальність,
нічим не цікавиться, нікого не непокоїть, нікому не
завдає ніяких турбот і прикрощів, найважча дитина.
В. Сухомлинський
28.03.2024р. практичний психолог Марина ГЕВЕЛЬЧУК та соціальний педагог Оксана БЕБЕШКО провели психолого-педагогічний семінар “Виховання і навчання дітей з девіантною поведінкою”, на якому відпрацювали психолого-педагогічні методи і прийоми покрашення взаємин педагога з важковиховуваними учнями, дитячим колективом. Ознайомили учасників із ефективними шляхами вирішення даної проблеми.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-42-755-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-42-835-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-42-875-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-42-422-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-16-729-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-17-258-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-15-773-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-59-16-338-1024x768.jpg)
“Бережи тепло своєї душі. Не витрачай його на смуток, злість, образи. Адже воно гріє не тільки тебе, а й твоїх близьких”
Під таким гаслом провела психолого – педагогічний семінар соціальний педагог Бебешко О.О .
Педагоги під час семінару зняли емоційне напруження, отримали позитивне емоційне налаштування на роботу, згуртувались. Визначили в учасників тренінгу рівень стресостійкості.Розглянули проблему турботи про власне здоров’я й ознайомилися з методами, що сприяють запобіганню емоційного вигорання, розкриттю творчого потенціалу, які можна використовувати в роботі
За допомогою спогадів та уявного перенесення в дитинство, зрозуміли важливість ставитись до себе з повагою і любов’ю!
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/414492103_1836832640070200_5024173023819278722_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/414485332_1836832766736854_1176090217365120381_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/417384410_1836832726736858_5863534584676608195_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/414486816_1836832646736866_6150219456039518459_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/417368140_1836832643403533_3638511770570202591_n-1024x768.jpg)