«Якщо буде світло в душі, буде краса в людини.
Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі.
Якщо є гармонія в домі, буде порядок в нації.
Якщо є порядок в нації, буде мир у світі»
Під таким гаслом 31 жовтня 2023 року проведено засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів 5- 10 класів на тему: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді у сучасному освітньому просторі України». Під час роботи методоб’єднання використовувались такі форми роботи: педагогічний діалог, творча лабораторія та естафета педагогічних ідей «Навчаючи інших – навчаюся сам». Педагоги обмінювались досвідом роботи з використання дидактичних ігор та вправ, інтерактивних вправ, а саме: learningapps.org.
!
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398053443_1799946890425442_4183821426373186998_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398051689_1799946883758776_840749595640945790_n-1-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398082833_1799945580425573_290893033160067518_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398227440_1799944290425702_3548065290291110418_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398080339_1799944223759042_2339411260210118830_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398034323_1799944103759054_6066841714962593883_n-1-1024x766.jpg)
Отримуємо нові знання та ділимося досвідом
У період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.
Тому 30 жовтня було проведено методоб’єднання вчителів та вихователів початкових класів на тему «Національно-патріотичне виховання молодших школярів та формування в них громадянської позиції». Педагоги обмінювались цікавими формами та методами роботи, дидактичними матеріалами та новинками літератури з даної теми. Було наголошено на необхідності залучення молодших школярів та їх сімей до акцій «Зігрій солдата», “Сітку плетемо – життя герою збережемо”, «Ворогам – кришка» та інших. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників школи, які віддали своє життя, захищаючи Україну.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/395446038_1799343437152454_7150750665545407691_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/396938385_1799343243819140_6421268066686188582_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/395439945_1799343223819142_4852583226685236660_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/396941280_1799343127152485_1596823193991239275_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/395457453_1799343130485818_1683094194073636234_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/395472138_1799343120485819_805005422120151984_n-1-1024x768.jpg)