24.05.2024 р. практичний психолог – Марина Гевельчук, соціальний педагог – Оксана Бебешко завершили проведення уроків стійкості з використання коміксів для підлітків «Ден і Рора проти корпорації «С» серед здобувачів освіти 7-10 класів.
Комікс створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської – за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/443819610_1922024571551006_1025862454877879364_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/417391204_1922024498217680_2205714188120104339_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/444789475_1922024491551014_2232971745507661961_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/445066795_1922024494884347_9215224008879941259_n-1024x768.jpg)
Сьогодні учні нашої школи долучились до проведення Всеукраїнського уроку з ментального здоров’я для учнів 7-11 класів, який провели практичний психолог – Марина Гевельчук та соціальний педагог –Оксана Бебешко. Цей урок, ініційований першою леді України Оленою Зеленською, розроблений у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, медіасервісом “MEGOGO Освіта” за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/443820548_1919437811809682_7519567903623960288_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/443839931_1919437738476356_2834430925983998696_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/443822845_1919437741809689_7268216428363666515_n-1024x768.jpg)