26 квітня 1986 року – день, який назавжди змінив історію України та світу. Це був день Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших ядерних аварій в історії людства. Чорнобильська катастрофа – це трагедія, яку ніколи не можна забути. Це урок про те, як важливо дотримуватися правил безпеки та не ігнорувати небезпеку.
Після вторгнення російської федерації в Україну наше життя змінилося назавжди. І тепер ми знову живемо у постійному страху, у тому числі – перед радіацією. Тож з метою підвищення обізнаності учнів та педагогічного колективу щодо радіаційної безпеки сьогодні у школі були проведені навчання з цивільного захисту, які включали в себе інформаційні бесіди, тренувальні евакуації, практикум з використанням захисних засобів.
Такі заходи стимулюють відповідальне ставлення до збереження свого здоров’я, вчать зберігати спокій, критично мислити та адекватно реагувати у критичні життєві моменти.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437134058_1903648663388597_6283407591388078290_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/438144729_1903648623388601_4986008880075330314_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/438096668_1903648510055279_1530505993736677448_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/439263944_1903648520055278_2165518850333100069_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437148155_1903648490055281_3057361892837445534_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437152823_1903648366721960_8885863829067272420_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/438925020_1903648266721970_8239037043847147533_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437158707_1903648250055305_6516143925287828387_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437133518_1903648233388640_4801864802452628068_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/437986584_1903648103388653_807356955586743957_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/438118601_1903648056721991_3803363582363404462_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/439111881_1903648080055322_8417082533316227961_n-1024x768.jpg)