Щовесни, коли тануть сніги,
і на рясті засяє веселка,
повні сил і живої снаги
ми вшановуємо пам’ять Шевченка.
Сьогодні у нашій школі розпочався Шевченківський тиждень. Учителі української мови під час уроків провели інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», а також організували написання диктанту на Шевченківську тематику. Бібліотекар Стеценко А.А. зібрала книжковий вернісаж «Чужому навчайся і свого не цурайся». Вихователі усіх виховних груп провели тематичні виховні години з нагоди 210 річниці від народження Великого Кобзаря.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/419742926_1876182552801875_7113281592244966408_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417587635_1876182532801877_8907851612482849431_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417507405_1876182519468545_7099908048347524249_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417397348_1876182462801884_4993390966953964777_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417694694_1876182449468552_8064670208217569002_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/418170738_1876182376135226_498922947212424688_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/418170684_1876182362801894_5037772317415083877_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417595698_1876182349468562_77761351245017247_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417518081_1876182282801902_4185531731981379925_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/419242594_1876182182801912_5890585234740317211_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417695882_1876182159468581_5602949979670576080_n-1024x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498278_1876182066135257_5705736540578531003_n-1024x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/420242556_1876182069468590_3855975143430813934_n-1024x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417527833_1876181992801931_357220952419363975_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417591851_1876181979468599_264128776801157906_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/419324596_1876181972801933_4281306174771264054_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417532450_1876181806135283_4291053705338520682_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417562642_1876181809468616_2633430093431311153_n-1024x766.jpg)
До 210 річниці з Дня народження Тараса Шевченка сьогодні учні 6-10 класів виготовили лепбук “Великий Кобзар – Тарас Шевченко”. Під час роботи діти закріпили свої знання про життя і творчий шлях Шевченка як поета та художника, збагатилися цікавими фактами, ознайомилися з картинами Т.Г. Шевченка.
З учнями 5 класу проведено бібліотечний урок “Тарас Шевченко – художник”. Учні зі слів шкільного бібліотекаря Стеценко А.А. дізналися, що за життя наш Кобзар майстерно вправлявся не тільки з поетичним словом, а і з пензлем. У його творчому доробку понад 1300 картин, із яких до нашого часу дійшло понад 800. До власних творів поет створював ілюстрації, любив малювати автопортрети.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432305449_1877267559360041_1597402567013335015_n-1024x579.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432381306_1877267546026709_522529871468870539_n-1-1024x579.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432385920_1877267522693378_9040328032083046983_n-1024x579.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432321673_1877267502693380_1074626225350933604_n-689x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432248953_1877267386026725_4478463673559116707_n-1024x579.jpg)
Конкурс малюнків «Моя Україна у творах Шевченка»
Ми маємо величезну радість поділитися з вами результатами нашого захоплюючого конкурсу малюнків за творами Тараса Шевченка. Цей захід був організований з метою вшанування видатного українського поета та художника, а також стимулювання творчості серед наших учнів.
Ми щиро вітаємо всіх учасників конкурсу та висловлюємо їм щиру подяку за участь та творчість. Нехай ваші малюнки завжди наповнюються вдячністю і любов’ю до великої спадщини українського народу, яку залишив нам Тарас Шевченко.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/420357719_1877817209305076_6756889382514714537_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417560648_1877817195971744_7636938384917439213_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/418170341_1877817185971745_7742294790264634306_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417518086_1877817085971755_6695795700927485391_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417548522_1877817072638423_5866275513611121069_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417519426_1877816995971764_8379056858943171649_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417699505_1877816992638431_6400014176382813784_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417548486_1877816959305101_7924236025956767094_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/417534086_1877816885971775_6699808655156590692_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/418805136_1877816889305108_3562163510446197322_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/418804985_1877816882638442_4023729755452222394_n-1024x768.jpg)