21 лютого в Україні святкують Міжнародний день рідної мови.
Відзначення цього свята не оминуло і стіни нашої школи. Так напередодні учні шостих класів активно вправлялися в оздобленні розмальовок, маленькі «чомучки» другого класу з класоводом Оленою МАНДРОЛЬКО провели тематичний урок, учні четвертого класу з класоводом Надією ЧЕРНЕЦЬКОЮ провели контрольне списування. У стінах актової зали педагоги української мови Валентина РИМАР та Валентина Вознюк задіяли учнів 5-7 класів в інтелектуальній грі-конкурсі «Намистинки рідної мови».
По закінченню заходу всі учасники зробили фото біля оформлених тематичних зон.
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/418830567_1865419023878228_6081313100113893473_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417460118_1865418993878231_205417119863273000_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417507156_1865418890544908_760146057350401535_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417418476_1865419270544870_5405083172809922992_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417445510_1865418783878252_1658141094396318852_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417418012_1865418733878257_3807750348740023138_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417470294_1865418567211607_8678021519572092246_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417451900_1865419203878210_1998923044377192868_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417533541_1865418493878281_3041485551755333249_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417411281_1865418427211621_864935277557340659_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417525026_1865418273878303_4576984225606413781_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417459954_1865418290544968_678015327759051604_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417492616_1865418007211663_6720651535039837546_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417491717_1865419187211545_5443230073447011044_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417444449_1865417713878359_4849315750536259321_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417444445_1865419177211546_2045748193768100704_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417503871_1865419103878220_3410059671711745464_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417502275_1865419040544893_8863480784239540903_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417694720_1865418947211569_4430688742392561823_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417419556_1865418833878247_3985129273081427602_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417446994_1865418623878268_9136208771530402625_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417431683_1865418537211610_5025544325767683513_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417444269_1865418513878279_4811225783587393858_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417396830_1865418447211619_9153758544809860284_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/420168954_1865418183878312_3702767771287622163_n-1024x820.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417404444_1865418167211647_6726157188431932302_n-1024x976.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417533531_1865418150544982_2717158061196834608_n-1024x784.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417582517_1865418050544992_5517866171111342315_n-1024x580.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417418784_1865417903878340_6390115211418352183_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417498452_1865417877211676_3867471887091726904_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417445876_1865417777211686_4439183296596111866_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/417399563_1865417773878353_1397141923405034076_n-768x1024.jpg)