Історія появи парасольки невідома, але залишилася гарна легенда. У ній говориться, що багато століть тому один китаєць, який дуже любив свою дружину, придумав для неї дах, щоб вона могла гуляти в будь-яку погоду.Перші парасольки важили більше 2 кілограмів, а довжина їх ручки була близько півтора метра. Простим людям користуватися парасолькою заборонялося, адже парасолька вважався символом влади і багатства.
Вважається, що першим придумав використовувати парасольку для захисту від дощу англієць Ханвей в 18 столітті. Він узяв звичайну жіночу парасольку від сонця, замінив на ньому тканину на більш щільну і темну і став гуляти в дощ лондонськими вулицями. Прогулянки супроводжував свист і регіт натовпу, адже вважалося, що парасолька призначена тільки для жінок і тільки як захист від сонця. Але сміялися недовго, скоро всі зрозуміли, що таке пристосування – справжній порятунок від дощу.
(З інтернету)
Тож сьогодні вихователь Вознюк В.М. ознайомила вихованців 2 виховної групи з історією виникнення парасольки та допомогла дітям цікаво провести дозвілля.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/427918924_1859001041186693_8936145974654172704_n.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/427924079_1859001027853361_8476476092463712127_n-822x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426751914_1859001007853363_2677677294265669783_n-579x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426626810_1859000977853366_5042854804954497445_n-579x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426715175_1859000927853371_8242978694983874211_n-579x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/426870212_1859000874520043_767596743196783387_n-1024x579.jpg)