Сьогодні святкуємо День Математики у нашій школі!
Це день, коли ми відзначаємо чарівність чисел та геніальність формул. Тож сьогодні у нашій школі відбувся “Математичний ярмарок”, у ході якого діти під керівництвом учителів математики Миколаєнко О.П. та Кирилюк Р.В. поринули у світ математичних відкриттів, вирішували цікаві головоломки та довели, що математика – це не тільки навчання, але й захоплююча пригода!
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406013935_1814229328997198_313130032694830875_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/405780363_1814229302330534_461426277425249916_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406032477_1814229238997207_743942677414429135_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406027924_1814229222330542_5571183788504900683_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406018719_1814229185663879_7327008700167705122_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406011443_1814229095663888_7094825270231035909_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406015990_1814229128997218_1855495010668777889_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406020186_1814229078997223_2907817155767749184_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/405793858_1814228975663900_5446916954058420260_n-766x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406018070_1814228955663902_1615347760232954163_n-766x1024.jpg)