Сьогодні в нашій школі відбувся загальношкільний захід, під час якого вся шкільна родина вшанувала пам’ять про тих, хто став жертвою Голодомору 1932-1933 років в Україні. Нехай цей день буде не лише часом суму, але й визнанням трагічного минулого, яке нагадує нам важливість збереження гідності, прав людини та миру. Пам’ятаймо тих, хто страждав, і працюймо разом для забезпечення гідного майбутнього, в якому ніхто не матиме відчуття голоду чи несправедливості.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403739234_1812605642492900_4097830373886222174_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403740295_1812605569159574_7923058053366383638_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403736309_1812605445826253_3560034574671084584_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403743491_1812605459159585_4924893792274282610_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403855407_1812605329159598_5945984907621626809_n-1-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403739218_1812605295826268_573756515221147513_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403829390_1812605142492950_8946625891428765433_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403873660_1812605122492952_5386066177033760493_n-1-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403839383_1812605145826283_8379212600495254898_n-1-1024x768.jpg)