Сьогодні 13.11.2023 року у нашій школі розпочався Тиждень початкових класів. У цьому році тема тижня – “Досліджуємо навколишній світ”. Понеділок проходив під девізом “Способи пізнання”. Наші початківці дізналися та повторили способи пізнання навколишнього світу, виготвили колажі та брали участь у цікавих “ритмічних пригодах”. Далі буде ще цікавіше. Слідкуйте)))
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398594933_1806775526409245_2701452769284790562_n-751x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398601317_1806775483075916_8088980733298940334_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400746353_1806775496409248_1355645813266439815_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398607056_1806775389742592_4870603924853721111_n-1024x571.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398588429_1806775359742595_6775360437411709303_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398580143_1806775293075935_4292736541699499254_n-1024x461.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400746448_1806775259742605_671882448895645175_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398587580_1806775226409275_153650025812390741_n-1024x664.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398587557_1806775186409279_7608782124591206669_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398588041_1806775153075949_147063076549438586_n-1024x606.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400761669_1806775113075953_6326193212722630933_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398594329_1806775086409289_6790646442056042949_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400732257_1806775046409293_3893619281855853426_n-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398587905_1806775013075963_2129942701962913812_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398602067_1806774923075972_7163144636503438252_n-1024x631.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400765361_1806774959742635_6215188036064323314_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398606796_1806774926409305_5658517919658694667_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398601282_1806774929742638_3890935356298392270_n-1024x768.jpg)
Вівторок – день захоплень.
У кожної людини є своє улюблене заняття. Не можна весь час працювати, навчатися або робити корисну справу. Іноді необхідно відпочити і зайнятися чимось таким, що тобі подобається. Тому другий день тижня початкових класів присвячений темі «Світ захоплень». Протягом дня здобувачі освіти розгадували загадки, ребуси, конструювали з ЛЕГО, танцювали. Підсумком дня став майстерклас «Творимо дива своїми руками». Діти власноруч виготовляли іграшки – антистреси, їжачка, язикату жабку та займалися ниткотерапією.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398606619_1807325029687628_2098933022493564244_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400784243_1807324933020971_4484510716623153844_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398596820_1807324939687637_5287026421021224090_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400851523_1807324936354304_2537181846739176863_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398630135_1807323813021083_940696653111298584_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398606625_1807323799687751_6366292352712236080_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398607115_1807323709687760_8532840220986338261_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398608234_1807323673021097_552448646045028755_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398626029_1807323576354440_7208705415874117537_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400855147_1807323573021107_9090224981054823824_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398608251_1807323553021109_1893745861045510613_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400842723_1807323479687783_8321475308881253995_n-1024x538.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400833044_1807323483021116_8755609711960071950_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400881418_1807323486354449_3037828411862296443_n-1024x768.jpg)
Середа – день дослідів та винаходів.
Наші дітки продовжують подорожувати Тижнем початкових класів. Сьогодні вони мали можливість досліджувати та експериментувати, адже у кожній дитині змалечку горить жага до пізнання нового, прагнення до відкриттів. Нестримні фантастичні ідеї, які часом виникають у дитячих голівках, можуть загнати у глухий кут багатьох дорослих. Наші «чомучки» ознайомилися з незвичайними винаходами людства, виготовляли власноруч повітряний транспорт. Найцікавіше було в «Лабораторії розумників та дослідників», де вихованці разом зі своїми наставниками проводили різні досліди.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400995447_1807784012975063_8514391673862165399_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400928405_1807783916308406_4362390205631841236_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400746867_1807783896308408_6808871683652088242_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400959012_1807783892975075_1624803968837250974_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400995418_1807783792975085_6943746623399994731_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398630491_1807783772975087_3980068080710248151_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400983218_1807783682975096_6587703499058842697_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398621133_1807783689641762_1131192737317051284_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/398608266_1807783686308429_8504893586081832847_n-1024x768.jpg)
Четвер -“Мандрівка у Світ Безпеки”
Четвертий день Тижня початкових класів пройшов під девізом “Моя безпека”. Усі початківці із задоволенням здійснили сьогодні МАНДРІВКУ У СВІТ БЕЗПЕКИ. Діти відвідали пожежну частину та “клас безпеки” у місті Гайсин. А ще вихованці збагатилися новими знаннями у краєзнавчому музеї.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402232060_1808412042912260_6792228463233896147_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402195867_1808412002912264_6029850948944774564_n-660x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402201274_1808411929578938_655941054117020775_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402213220_1808411919578939_5742336495726381088_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402186095_1808411899578941_8842235008580767632_n-536x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402205552_1808411832912281_7131972772161940207_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402207327_1808411826245615_8579357900858948218_n-461x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/402199141_1808411829578948_8365836989577812765_n-1024x849.jpg)
День п’ятий- «Я – МАНДРІВНИК».
На завершення тижня початкової школи діти віртуально подорожували Україною. У ході мандрівки здобувачі освіти змогли висловити власні думки, про те, якою для них є Україна. Кожен дізнався багато цікавого про нашу рідну Батьківщину. На великій перерві діти змогли показати свої вокальні та танцювальні здібності. На завершення вся малеча взяла участь у квесті «Моя Україна».
Наші майстерні педагоги прагнуть зробити рідну школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допомагають їм у цьому наші талановиті вихованці та їх батьки.
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713933_1808825162870948_2583260504486670602_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713944_1808824936204304_6306493855327387427_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713956_1808824866204311_4612969329411617414_n-1024x690.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403707426_1808824849537646_4192757514374006422_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403714082_1808824829537648_8832413106709787470_n-1024x749.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403589883_1808824746204323_4103362177234655471_n-1024x461.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/395440716_1808824732870991_8681259553397639935_n-1024x738.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403721055_1808824766204321_2169599821455146329_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403706886_1808824669537664_781383498343696032_n-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403857187_1808824646204333_6081432063173209831_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403728701_1808824642871000_5673919560729517229_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/400789641_1808824542871010_3186256080142751649_n-1024x710.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403706504_1808824562871008_6589597766169817902_n-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403720325_1808824526204345_4261882247545898279_n-1024x698.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403725669_1808824419537689_3537809171748505957_n-1024x628.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403734697_1808824409537690_3130551062947864898_n-1024x461.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403725577_1808824309537700_8234335736975394537_n-1024x706.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/403706605_1808824312871033_8510766365410541576_n-768x1024.jpg)