Всі хороші книги схожі в одному, – коли ви дочитаєте до кінця,
вам здається, що все це трапилося з вами,
і так воно назавжди при вас і залишиться.
Е. Хемінгуей
З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги.
Протягом тижня у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Читати, щоб бути в тренді». Учні 6-8 класів взяли участь у літературній грі «В країні загадковій». Учні 2-4 класів із задоволенням грали у «Мільйон казок» та взяли активну участь у бліц-вікторині «З якої казки?». А наймолодші, учні 1 класу разом зі своїм наставником Людмилою ПОЛЯРУШ розфарбовували мега-розмальовку «Добре робиш, якщо читаєш книги. Звикай читати». Підсумком тижня став квест «У пошуках бібліотечних скарбів», у якому взяли участь учні 5-10 класів.
Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_11-33-41-929-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_11-33-43-463-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-10-12-956-1024x576.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-11-19-618-877x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-12-23-705-1024x944.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-30-52-730-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-30-52-921-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-30-52-957-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-20_12-30-54-190-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_15-48-48-815-801x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_15-48-54-671-768x1024.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_15-48-59-465-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_15-49-02-063-1024x940.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_15-49-03-614-1024x766.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_16-26-51-358-1024x768.jpg)
![](https://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-21_16-26-52-123-1024x768.jpg)