“Ми- єдині, сильні, непереможні, незламні!”
Ця фраза стала девізом проведених сьогодні виховних годин до Дня єднання для вихованців 2-6 класів (вихователі Стадник О.В, Кучер М.М., Вознюк В.М., Паленко Г.І.)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428340709_1862696487483815_2994854507385853922_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428417285_1862696447483819_55801432905511278_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428373904_1862696430817154_5091792991942861840_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428403816_1862696414150489_5508396131771527793_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428469382_1862696377483826_8747974321592680131_n-1024x579.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428361472_1862696360817161_6013819179590791134_n-1024x579.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428386891_1862696347483829_573265419177190757_n-768x1024.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428397010_1862696320817165_170564658768957576_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428395699_1862696274150503_1500009732893453870_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428399474_1862696217483842_3417899383508348782_n-1024x768.jpg)
![](http://sitkoveckazosh.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/428416761_1862696127483851_1269312954726622750_n-1024x768.jpg)
Комунальний заклад "Ситковецька спеціальна школа"
Вінницької обласної Ради
“Ми- єдині, сильні, непереможні, незламні!”
Ця фраза стала девізом проведених сьогодні виховних годин до Дня єднання для вихованців 2-6 класів (вихователі Стадник О.В, Кучер М.М., Вознюк В.М., Паленко Г.І.)