КВК “На крилах юності”

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

В дружбі наша сила

 З такою назвою свято провели учні 4 класу. Учні всіляко намагалися показати силу дружби і її роль в житті людини. Пісні. танці,вірші, сценки піднімали настрій усім присутнім на святі. Молодці!

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

День пам”яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого у нашій школі проведено ряд заходів до Дня пам”яті Героїв Небесної Сотні. Також колектив школи-інтернату взяв участь у годині пам”яті, що проходила в селищі.

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

Щира зустріч з волонтерами

Щиро раді зустрічі з Отцем Ярославом та волонтерами пані Наталією та пані Вітою з м. Гайсин. Дякуємо за смаколики та приємні хвилини спілкування.Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

Робота шкільної кав”ярні та міні -маркету

11 лютого 2018 року у школі працювала шкільна кав’ярня та міні-маркет. У формі сюжетно – рольових ігор діти пробували себе у ролі продавця, кухаря, офіціанта і навіть – охоронця. Тут же діти вчилися і купувати потрібні речі, раціонально використовувати зароблені Мудрики. Хоч асортимент товару був невеликий, але діти із задоволенням  долучилися до справи. До учнівської казни повернулося 713 Мудриків. Продовжуємо робити добрі справи і заробляти Мудрики.

Світлина від Internat Sytkiv.

Світлина від Internat Sytkiv.

Кожна країна на планеті Земля має свої особливості, те, що відрізняє її від інших. У кожного народу є своя історія, свої звичаї та традиції. Бути українцем- значить пишатися своєю Вітчизною. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося красою української природи, древніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною. 

Свято “Ми – маленькі українці”

27 січня учні 3 класу провели свято “Ми – маленькі українці”. На святі звучали  вірші, пісні та веселі усмішки. А запальний український гопак не залишив байдужих у залі. Наприкінці свята прозвучала молитва за Україну.

Фестиваль колядок та щедрівок відлунав у нашій школі.

У святковому українському вбранні хлопці і дівчата прийшли колядувати та щедрувати у святкову залу. І знову, як багато століть тому, зазвучали різдвяні та новорічні мелодії. Здається, що від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт колядників, який, звістуючи про Різдвяне торжество, бажає рідним та близьким, товаришам та своїм педагогам многая літа, великого щастя та достатку.
Дай Боже, всім нам, нашій рідній Україні прожити цей рік в мирі та злагоді, в добрі та любові, дочекатися наступних Новорічних та Різдвяних свят.

 

День математики

24 січня  у школі – інтернаті проведено День математики. У ході проведення Дня учні брали участь у розв”язуванні цікавих задач, кросвордів, ребусів, взяли участь в олімпіаді з математики. Позитивні емоції, які  виникли при проведенні заходів, сприяли активізації розумової діяльності учнів, їх довільної уваги, пам”яті, викликали інтерес не тільки до завдань, але й до предмету в цілому.